Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O NAS

          markARTUR jest niewielką firmą rodzinną, działającą pod szyldem "METEOR". Z nami każdy ma szansę na zwycięstwo! Jesteśmy po to, by każdy wielbiciel sportu i turystyki mógł rozwijać swoje pasje, realizować marzenia oraz stawiać sobie nowe, coraz wyższe cele. Zachęcamy do podejmowania aktywności, które wyeliminują skutki siedzącego, stresogennego trybu życia, pomogą się zrelaksować oraz zapewnią doskonałą rozrywkę. Sport i rekreacja z pewnością stanowią doskonałe ku temu narzędzie. Pragniesz poprawić swoje wyniki? Marzysz o podium? Zdobądź je z nami!

 

          Istniejemy na rynku od 1992 roku, nieustannie rozwijając się oraz doskonaląc swój asortyment. Zaczynaliśmy skromnie od produkcji piłek do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. Dzięki zaangażowaniu w realizację wyznaczonego celu, sumienności oraz trosce o zaspokojenie potrzeb Klientów, oferta jaką obecnie dysponujemy, jest znacznie szersza. Odnaleźć w niej możemy profesjonalny sprzęt do uprawiania sportów drużynowych i indywidualnych oraz szeroki wybór akcesoriów turystycznych. Znajdujący się u nas asortyment, pozwoli w pełni cieszyć się ulubioną dyscypliną sportową, a zorganizowanie wypadu pod namiot, biwaku w leśnej głuszy czy rodzinnego pikniku w parku, sprawi mnóstwo przyjemności.

 

          Naszą ambicją jest dotarcie do jak największego grona odbiorców, tak, aby dostęp do produktów marki METEOR był łatwy i szybki. Pragniemy stać się marką rozpoznawalną na całym świecie. Podejmujemy w tym celu wiele różnorodnych działań, wśród których wymienić należy m.in. regularne uczestnictwo w targach ISPO w Monachium. Udział w wydarzeniach tego rodzaju traktujemy jako szansę osobistego spotkania z użytkownikami naszych produktów. Zawsze chętnie wysłuchujemy wszelkich sugestii i uwag. Mobilizują nas one do dalszego działania oraz podejmowania starań o bycie coraz lepszymi. Pragnąc zaspokoić oczekiwania naszych odbiorców, do każdego podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że dotychczasowy sukces osiągnęliśmy wyłącznie dzięki rzetelnej współpracy, opartej na uczciwości, zaufaniu i profesjonalizmie.

 

          Nasze dotychczasowe starania o zadowolenie Klienta zostały nagrodzone w 2009 roku. Otrzymaliśmy wysoką ocenę za stabilność firmy i prestiżowy certyfikat wiarygodności biznesowej nadany przez firmę Dun & Bradstreet Poland. Nagrody i ugruntowana pozycja na rynku mobilizują nas do ciągłego inwestowania w rozwój firmy, co przekłada się bezpośrednio na powiększanie oferty i podwyższanie standardów obsługi.

 

          Wszystkie nasze produkty projektowane są z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Śledząc najnowsze trendy oraz uwzględniając sugestie naszych klientów, tworzymy asortyment oryginalny, stylowy i uniwersalny. Jakość oferowanych przez nas produktów to przejaw troski o zaspokojenie Państwa potrzeb. Konsekwentnie pracujemy nad poszerzaniem oferty oraz dostępności naszego asortymentu. Od początku działalności kibicujemy wszystkim, którzy kochają i sami uprawiają sport, dlatego też angażujemy się w promocję młodych drużyn sportowych i zawodowców. Wierzymy, że z pomocą naszych wiernych odbiorców budujemy markę silną, stabilną oraz dostępną przez każdego.

 

          Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawiło, że zaufało nam tysiące osób. Zaopatruje się u nas wiele szkół i instytucji użyteczności publicznej, stale zyskujemy kolejnych entuzjastów. Dotychczas zdobyliśmy uznanie nie tylko na rynku polskim, ale również w wielu krajach europejskich, takich jak: Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, czy Litwa. Dzięki sprawnej sieci dystrybucji, nasze produkty można znaleźć w najlepszych sklepach sportowych. Przyznajemy - ogromną radość sprawia nam widok loga METEOR na półkach sklepowych. Jeszcze bardziej cieszymy się jednak obserwując Was, odbiorców naszych produktów przemierzających ulice na hulajnodze, deskorolce czy łyżworolkach sygnowanych naszym znakiem firmowym. Widząc Waszą radość z użytkowania zakupionego u nas sprzętu, wiemy, że nasza praca nie idzie na marne!

 

          Dziękujemy, że i Ty chcesz pisać z nami naszą wspólną historię!

 

 

UE

pixel